Tábor 2022 – Vřesovice

Pokyny k odjezdu a příjezdu

➡️ Společný odjezd/odchod na tábořiště: 14.8.2022 v neděli ve 14:00 od klubovny v Malenovicích (parkujte prosím na parkovišti před Enapem, děkujeme)

⬅️ Návrat mladších účastníků po zkráceném turnusu: 21.8.2022 v neděli – rodiče si děti vyzvednou ve 14:00-14:30 na „parkovišti“ před táborem, jedná se o cestu, která musí zůstat průjezdná, auta prosím nechejte na krajnici. (pokud nemáte automobil, zkuste se prosím domluvit s někým z ostatních rodičů, případně Vám pomůžeme)

⬅️ Návrat starších účastníků: 28.8.2022 v neděli se vracíme společně ke klubovně v Malenovicích v 17:00

v letošním roce nás čeká netradiční táboření, o vlastní tábořiště jsme bohužel přišli a tento rok najdeme azyl na tábořišti ve Vřesovicích. Využijeme určitě blízkosti přehrady a zajímavých míst v okolí, které někteří z vedoucích již dobře znají, protože jsme zde tábořili přesně před deseti lety.

Základní informace:
Pořadatel: Junák – český skaut, středisko Malenovice Zlín, z.s.
sídlo jednotky: Zlín 4, Milíčova 704, PSČ: 76302, Česká republika

Termín konání: 14.- 28.8.2022
Místo konání: Vřesovice – u přehrady Osvětimany

Vedoucí tábora: Vít Mrlík, 732 870 379
Zástupce ved. tábora: Jan Mrlík, 730 929 168
Základní cena tábora: 3 000 Kč
Cena pro sourozence: 2 500 Kč

Kde a kdy se přihlásit?
Pro přihlášení slouží tento formulář.

Přihlašování je možné do 29.5.2022

Jede vaše dítě poprvé a máte obavy? Jak to u nás na táboře funguje?
Sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky -> Specifika skautského tábora

Mohu na tábor využít příspěvek zdravotní pojišťovny?
V případě, že vaše pojišťovna nabízí proplacení části účastnického poplatku v případě účasti dítěte na sportovním táboře, tak můžete. Součástí našeho denního programu jsou sportovní aktivity a tělovýchovná činnost je jedním ze základních prvků, které dětem poskytujeme.

Jsem u VZP, nemám tak nárok na píspěvek na tábor?
Bohužel, ačkoliv je většina z dětí u VZP, tato pojišťovna účast na táboře neproplácí. Nicméně máme pro vás dobrou zprávu, VZP proplácí registraci, kterou jste v lednu za dítě platili. Pokud o tento příspěvek máte zájem, napište nám na malenovice@skaut.cz a my vám doručíme potvrzení o platbě, které budete potřebovat.

Přihlásili jsme dítě, co bude s sebou na tábor potřebovat?
Vše potřebné najdete v Seznamu věcí na tábor.

Jaké dokumenty máme odevzdat při odjezdu?
1.) Prohlášení o bezinfekčnosti (vyplníte před odjezdem)
2.) Posudek o zdravotní způsobilosti (vyplní lékař dítěte)
3.) Dotazník – anamnéza dítěte (vyplníte před odjezdem)

* veškerou dokumentaci si převezme táborový zdravotník

Pokyny k platbě za tábor

Kam zaplatit? Na účet u Fio Banky 2501996212/2010

Kolik zaplatit?
Základní cena tábora: 3 000 Kč (14 denní turnus)
Cena pro sourozence: 2 500 Kč (14 denní turnus)
Základní cena tábora – zkrácený: 1500 Kč (7 denní turnus)
Cena pro sourozence: 1 250 Kč (7 denní turnus)
Cena pro vedoucí: 1000 Kč (14 denní turnus)

Kdy zaplatit?
Do 1.července 2022.

Co napsat do variabilního symbolu a poznámky k platbě?
Jako VS prosím použijte RČ vašeho dítěte a do poznámky uveďte jeho celé jméno, děkujeme.