Registrace do skautu pro rok 2022

Registrace do řad Junáku – českého skautu se provádí jednou ročně a je spojená se zaplacením členského příspěvku za každého člena.

Pro registraci členů 2022 budeme vybírat  jednotnou částku 1200 Kč za člena a 800 Kč za sourozence. Pokud u nás tedy máte 3 děti, poplatky za rok 2022 budou činit celkem 2800,- Kč. Ke každému členství je automaticky přiděleno roční předplatné skautského časopisu.

Poplatek pro vedoucí je 500,- Kč bez časopisu a 550,- Kč s časopisem.

Kam jdou vaše peníze?

Z každého vašeho členského poplatku odvádíme 390,- Kč na provoz ústředí Junáka, to zaměstnává momentálně cca 30 placených zaměstnanců na různé úvazky, přeci jen, je nás v republice již přes 68 000 pár lidí na fulltime potřebujeme. Zbytek poplatku nám slouží na zaplacení provozních nákladů, energie jsou naší největší položkou.

Platební pokyny

Registrační poplatek zasílejte za každé dítě – člena samostatně na náš bankovní účet: 2200403452 / 2010. Jako variabilní symbol uvádějte RČ – prvních šest čísel rodného čísla. Registraci je nutno uhradit do 31.1.2022. Děkujeme.

Platba v hotovosti není možná.

V případě, že registrační poplatek nemůžete z finančních důvodů v současné situaci uhradit, kontaktujte nás na malenovice@skaut.cz určitě se nějak domluvíme.

Nováčci: Vedoucí střediska a jeho zástupkyně po Vás budou v souvislosti s registrací požadovat doplnění a úpravu dokumentů v centrální systému SKAUTIS – online. Vše je v souladu ze zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a slouží k vnitřním potřebám, především jako podklady pro získávání dotací. Ohledně této záležitosti budete kontaktováni emailem nebo telefonicky.

Jiří Robenek, vedoucí střediska