Přihlašování na tábor 2023 spuštěno

Vážení rodiče, v níže přiloženém odkaze naleznete formulář, který po vyplnění slouží jako závazná přihláška na letní tábor pořádaný skauty v Malenovicích.

V letošním roce 2023 jsme registrovali více než 90 členů, což je za poslední desítky let nejvyšší počet. Předpokládáme tak, že i mezi uchazeči o táboření bude přetlak.

Jak asi víte, přišli jsme o naše dlouholeté tábořiště v Bohuslavicích a nyní připravujeme nové tábořiště takzvaně na „zelené louce“. Stavba nového zázemí je velmi náročná a rozhodli jsme se tedy, že upřednostníme přihlášené zájemce, kteří na tábor pojedou na plných 14 dní. Pokud by jich nebylo 30 (maximální kapacita), tak do plné kapacity nabereme členy se zájmem o táboření v době 7 dní.

Termín tábora: 30.7.2023 – 13.8.2022 (od neděle do neděle)
Lokalita: upřesníme (dojezdová vzdálenost max.60 minut)
Určeno pro: primárně děti ve věku 7-15 let
Forma táboření: podsadové stany
Kapacita pro děti: 30 osob
Cena tábora: 3800,- Kč

Délka táboření je jednou z otázek ve formuláři.

>>> FORMULÁŘ K PŘIHLÁŠENÍ NA TÁBOR <<<