Platba registrace – rok 2023

Platba za členství v Junáku se provádí jednou ročně a je spojená se zaplacením členského příspěvku.

Pro registraci členů 2023 budeme vybírat jednotnou částku 1800 Kč za člena a 1200 Kč za sourozence. (Pokud u nás tedy máte 3 děti, poplatky za rok 2023 budou činit celkem 4200,- Kč)

Ke každému členství je automaticky přiděleno roční předplatné skautského časopisu. Kromě časopisu získává dítě i úrazové pojištění na všechny skautské akce, kterých se zúčastní.

Poplatek pro vedoucí je 500,- Kč bez časopisu a 550,- Kč s časopisem.

Platební pokyny 💳

Registrační poplatek zasílejte za každé dítě – člena samostatně na náš bankovní účet: 2200403452 / 2010. Jako variabilní symbol uvádějte RČ – prvních šest čísel rodného čísla. Registraci je nutno uhradit do 31.1.2023. Děkujeme.

Platba v hotovosti není možná.

V případě, že registrační poplatek nemůžete z finančních důvodů v současné situaci uhradit, kontaktujte nás na malenovice@skaut.cz určitě se nějak domluvíme. Je možné platbu odložit, najít dárce apod.

⚠️ Nováčci: Vedoucí střediska a jeho zástupkyně po Vás budou v souvislosti s registrací požadovat doplnění a úpravu dokumentů v centrální systému SKAUTIS – online. Vše je v souladu ze zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a slouží k vnitřním potřebám, především jako podklady pro získávání dotací. Ohledně této záležitosti budete kontaktováni emailem nebo telefonicky.

Kam putují vybrané peníze? 💸

Z každého členského poplatku odvádíme 405,- Kč na provoz ústředí Junáka, to zaměstnává momentálně cca 30 placených zaměstnanců na různé úvazky, přeci jen, je nás v republice již přes 73 315, pár lidí na fulltime potřebujeme. Zbytek poplatku nám slouží na zaplacení provozních nákladů, energie jsou naší největší položkou. Především navýšení cen energií je důvodem, proč letos tolik zdražujeme. Druhým hlavním důvodem je také budování tábořiště na úplně novém místě.

Jiří Robenek, vedoucí střediska