Rubriky
Pro rodiče

Informace a platba letního tábora 2024


Vážení rodiče,
konání letního skautské tábora se blíží, proto jsme pro vás připravili doplňující informace k jeho průběhu. Naleznete zde tyto 4 sekce:

  •  informace o platbě tábora
  •  balení na tábor + doplňující informace
  •  doprava na tábor
  •  hromadná objednávka věcí přes Junshop.cz

 

Platba tábora

Prosíme Vás o odeslání platby tábora na táborový účet 2501996212 / 2010, jako variabilní symbol použijte RČ dítěte, do poznámky uveďte celé jeho jméno.

Cena tábora: 4000,-

Platbu proveďte do 15.6.2024

Potvrzení o platbě tábora budeme vystavovat hromadně a bude Vám předáno až při příjezdu dítěte na tábor.

Mohu na tábor využít příspěvek zdravotní pojišťovny?
V případě, že vaše pojišťovna nabízí proplacení části účastnického poplatku v případě účasti dítěte na sportovním táboře, tak můžete. Součástí našeho denního programu jsou sportovní aktivity a tělovýchovná činnost je jedním ze základních prvků, které dětem poskytujeme.

Jsem u VZP, nemám tak nárok na příspěvek na tábor?

Bohužel, ačkoliv je většina z dětí u VZP, tato pojišťovna účast na táboře neproplácí. Nicméně máme pro vás dobrou zprávu, VZP proplácí registraci, kterou jste v lednu za dítě platili. Pokud o tento příspěvek máte zájem, napište nám na malenovice@skaut.cz a my vám doručíme potvrzení o platbě, které budete potřebovat. Více informací naleznete zde: VZP ČR

Balení a doplňující informace

Termín tábora: 30.6.- 14.7. 2024

Lokalita: Bohdalice-Pavlovice (Vlastní body • Mapy.cz)

Forma táboření: podsadové stany

Vedoucí tábora: Stanislav Remeš, tel. 602 859 402

Zástupce vedoucího tábora: Martin Nevařil, tel. 605 584 242

Datum a čas příjezdu na tábor: 30.6.2024 mezi 13-14:00

Datum a čas vyzvednutí dítěte: 14.7.2024 v 10:00

Letos jsme se s naší skautskou partou při výběru tématu tábora rozhodli inspirovat již zaniklou, avšak tajemstvími opředenou, civilizací Inků. Věříme, že vybrané téma a naše zpracování má dětem co nabídnout a zaujme je.

Jede vaše dítě poprvé a máte obavy? Jak to u nás na táboře funguje?

Sepsali jsme pro Vás odpovědi na nejčastější otázky -> Specifika skautského tábora             ( Specifika skautského tábora – informace pro nováčky – Skautské středisko Zlín – Malenovice (skautmalenovice.cz) )

Přihlásili jsme dítě, co s sebou bude na tábor potřebovat?

Vše potřebné naleznete v seznam věcí na tábor

Co po Vás budeme chtít při příjezdu?

Táborová pošta
Po celou dobu tábora můžete posílat svému dítěti dopisy, které budeme pravidelně vyzvedávat na poště. I my budeme odesílat jejich psaníčka. (Nejzazší termín pro odeslání pošty 9-10.7.. Potom už si nejsme jisti, jestli zásilka stihne dorazit)


Jméno táborníka
Skautský tábor Inkové
Bohdalice 45
683 41 Bohdalice-Pavlovice – Bohdalice

Doprava dítěte na tábor

Dopravu dítěte na tábor i následný odvoz nezařizujeme. Jsme si vědomi, že ne všichni budou mít možnost dopravit dítě osobně na tábořiště v daný čas. Proto jsme vytvořili dotazník, který má za účel zprostředkovat pomoc s dopravou.

            >>Prosím vyplňte dotazník<<

Získané informace budeme zprostředkovávat těm, kteří budou potřebovat pomoci.

Objednávka přes Junshop.cz

Rozhodli jsme se zorganizovat hromadnou objednávku z internetového obchodu pro skautské vybavení. Jako organizační jednotka Junáku máme na veškeré produkty slevu 10%.
Pokud byste chtěli pořídit svým dětem kroje nebo je dovybavit, můžete projít webové stránky Junshop.cz ( O společnosti | Skautské a outdoorové vybavení (junshop.cz) ) a případně zapsat požadované věci zde do  >> Google formuláře <<

Objednávky, prosím, zasílejte do 31.5.2024. Poté uděláme hromadnou objednávku a začneme věci předávat dětem i s dokladem k uhrazení vaši objednávky.

Nejedná se o nutnost, děti mohou jet na skautský tábor i bez kroje, bez skautského trička.  Obzvláště u menších bychom investici zvážili. Jedná se o vcelku nákladnou věc a i když je skaut baví, minimálně bychom doporučili koupi kroje o velikost větší.

Děkujeme za spolupráci s Vámi!