Rubriky
Pro rodiče

Výprava 2.-4.10., Zlatohorský treking

Vážení rodiče,
i letos se naše středisko zúčastní Zlatohorského trekingu v Jeseníkách. Zde se chystáme v sobotu ujít 25km trasu v okolí města Zlaté Hory. V pátek se ubytujeme v klubovně zdejších skautů a další ráno vyrážíme na treking. Na startu je možné koupit suvenýry (od pohlednic, nášivek přes památní mince až po trička), proto můžete svému dítěti přiložit drobné kapesné. Zbytek dne budeme odpočívat po výšlapu a v neděli nás čeká návrat zpátky do Malenovic.

S sebou kartáček na zuby a pastu, oblečení do přírody, batůžek, karimatku a spacák, ešus a příbor, kapesníky, pláštěnku, pokrýku hlavy, šátek, alespoň 2 roušky (čeká nás poměrně dlouhá cesta vlakem), svačinu na pátek a sobotu (budeme se stavovat do obchodu, tak si tam děti můžou koupit co jim bude po případě chybět), a hlavně kvalitní pevnou obuv. Prosím, nedávejte svým dětem nové boty, které nemají prochozené, treking by si neužili :).

Sraz: pátek, 15:30 u klubovny v Malenovicích
Návrat: neděle, 14:00-14:15 opět ke klubovně
Cena: 250Kč (cesta, registrace na trekingu, nedělní snídaně a svačina)

Účast potvrďte do čtvrtka 18:00 smskou na číslo 603346930 (vedoucí výpravy – Alena Foukalová) Děkujeme