Tábor 2020

688

Na léto 2020 plánujeme výraznou změnu, na které v současné době intenzivně pracujeme. Usilujeme o získání povolení k táboření v CHKO Poodří. Momentální stav jednání s příslušnými orgány je nadějný a vypadá to tak, že bychom mohli mít to privilegium a být jediným tábořištěm v této chráněné oblasti. 

Tábor by se měl konat nedaleko řeky Odry, která je v těchto místech spíše větším potokem, než-li řekou, přesto se však po dešti stává splavnou. Jednou za čas – bude li nám přát počasí, můžeme řeku splout v rámci letního táboření.

Pokračujeme intenzivně v získávání finančních prostředků a formování zázemí v blízkosti tábora. 

Termín tábora doposud není stanoven – bude upřesněn v lednu 2020.

Last modified: 5. 11. 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *