Rubriky
Nezařazené

Tábor 2020, 1.-14.srpen, Bohuslavice

Letošní rok nám přinesl řadu nečekaných událostí. Jednou z nich byla i pandemie koronaviru, která přerušila skautskou činnost a do značné míry zkomplikovala i přípravu tábora. Z toho důvodu letošní tábor proběhne až v termínu 1.-14.8.2020 na tábořišti v Bohuslavicích u Zlína. Vzhledem k pandemii se nám nepodařilo připravit tábořiště v CHKO Poodří.

Podmínky letošního táboření jsou velmi specifické a pro vedení tábora náročné, museli jsme zajistit dezinfekci pro všechny účastníky tábora, vybavení pro kuchaře atd. Velice důležité je to, že při letošním táboře se táborníci nebudou vydávat do civilizace, z důvodu minimalizace nákazy. To je však i dobrá zpráva, protože si díky tomu užijí nerušené táboření v lese. 

Pokud chcete, aby se vaše dítě tábora zúčastnilo, musíte podniknout následující kroky:

1.) Zkrácená E-přihláška (vyplňte do 23.7.2020)
2.) Zaslat platbu na střediskový účet (do 24.7.2020)
3.) Papírová přihláška (vyplněnou přinést 1.8.2020 k odjezdu na tábor)
4.) Potvrzení o bezinfekčnosti (vyplněné přinést 1.8.2020 k odjezdu na tábor)
5.) !! Posudek o zdravotní způsobilosti dítě (vyplněné přinést 1.8.2020 k odjezdu na tábor)
6.) Dotazník o zdravotním stavu dítě (vyplněné přinést 1.8.2020 k odjezdu na tábor)

Doporučený seznam věcí na tábor a další informace

Sraz na tábor:
Sobota 1. 8. u klubovny v Malenovicích 14:00 – gps souřadnice klubovny.

Odjezd pro mladší:
V pátek 7. 8. si svá dítka prosím vyzvedněte v 17:00 na tábořišti (vstup pouze s rouškou).
Autem dojeďte k rybníku (dále doporučujeme pěšky), pokračujte doleva nahoru do lesa, přes brod potoka až k táborové bráně 250m – gps souřadnice tábora. V případě problémů neváhejte volat vedoucím tábora (kontakty jsou v přihlášce).

Návrat z tábora:
V pátek 14. 8. dorazíme hladoví ke klubovně přibližně v 11:40. Přes celý tábor zaznamenáváme úrazy a klíšťata. Kopii záznamů Vám pošleme na email uvedený v přihlášce.

V případě dotazů souvisejících s přihlášením dítěte na tábor volejte nebo piště na 608 630 003. Děkuji, Jiří Robenek

PS: Po dlouhé pauze od skautingu se na tábor hodně těšíme