Rubriky
Pro členy

POZASTAVENÍ BĚŽNÉ SKAUTSKÉ ČINNOSTI

Vážení rodiče, sestry, bratři.
Dnes, 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti, s platností od 11. března do odvolání. Pozastavení činnosti bylo přijato v reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi vzhledem k aktuální epidemiologické situaci s vztahuje se na družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody a na akce skautského vzdělávání. 

Jsme si vědomi toho, že veřejná diskuze je dnes rozkročena od „nic se neděje, je to jen chřipka“ až po katastrofické scénáře. Domníváme se, že i tento preventivní krok pomůže udržet epidemii nového typu koronaviru ve zvládnutelných mezích.

Budeme současnou situaci bedlivě sledovat a informovat vás. Děkujeme za pochopení.

Jiří Robenek, vedoucí skautského střediska Malenovice.