Platba registrace – 2024

Platba za členství v Junáku se provádí jednou ročně a je spojená se zaplacením členského příspěvku.

Pro registraci členů 2024 budeme vybírat jednotnou částku 1900 Kč za člena.

Ke každému členství je automaticky přiděleno roční předplatné skautského časopisu. Kromě časopisu získává dítě i úrazové pojištění na všechny skautské akce, kterých se zúčastní.

Poplatek pro vedoucí, a to pro členy 16 let a starší, je 750 Kč společně s časopisem.

V případě, že se doma potýkáte s finančními problémy, můžete za dítě uhradit pouze 800 Kč, není potřeba dokládat nám zdůvodnění a spojovat se s námi osobně.

Platební pokyny

Registrační poplatek zasílejte za každé dítě – člena samostatně na náš bankovní účet: 2200403452/2010. Jako variabilní symbol uvádějte RČ – prvních šest čísel rodného čísla dítěte – člena. Registraci je nutno uhradit do 30.1.2024. Děkujeme.

Platba v hotovosti není možná.

Nováčci: Vedoucí střediska a jeho zástupce po Vás budou v souvislosti s registrací požadovat doplnění a úpravu dokumentů v centrálním systému SKAUTIS – online. Vše je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a slouží k vnitřním potřebám, především jako podklady pro získávání dotací. Ohledně této záležitosti budete kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Kam putují vybrané peníze?

Z každého členského příspěvku odvádíme 470 kč na provoz ústředí Junáka, to zaměstnává momentálně cca 30 placených zaměstnanců na různé úvazky. Přeci jen už je nás v republice přes 75 650, pár lidí na fulltime potřebujeme.
Zbytek poplatku nám slouží na zaplacení provozních nákladů, především energií a renovaci stávajícího majetku střediska.

Stanislav Remeš, Vedoucí střediska (602 859 402)

Matouš Bubeník, Zástupce vedoucího střediska (603 765 745)