Rubriky
Pro rodiče

Přihlašování na tábor 2024


Milí rodiče, tak jako každý rok budeme spouštět přihlašování na tábor. Odkaz pro závaznou přihlášku naleznete již 29.2.2024 na tomto odkazu níže.

Minulý rok jsme díky pomoci Vás, rodičů, postavili krásné tábořiště v Obci Bohdalice-Pavlovice. Vrátili jsme se tak po odmlce v roce 2022, kdy jsme si tábořiště pronajali, k našemu tradičnímu stylu táboření, kdy může příprava tábora i tábořiště rozvíjet schopnosti nejen nás vedoucích, ale i vašich dětí. Za to jsme Vám neuvěřitelně vděční!

V letošním roce jsme registrovali 92 řádných členů, což znamená, že naše skautská komunita v Malenovicích nadále roste. Proto jsme oproti minulému roku navýšili kapacitu tábořiště na 40 dětí a přijali jsme do řad vedoucích na tábor starší děti z družiny Pandátorů. I přesto předpokládáme, že se kapacita rychle zaplní. Upřednostňujeme přihlášené děti na celých 14 dní. 

Termín tábora: 30.6.-14.7. (od neděle do neděle)

Lokalita: Bohdalice-Pavlovice

Určeno pro: děti ve věku do 15 let, máme zajištěnou větší kapacitu než v předchozím roce a počítáme i po programové stránce s tím, že s námi pojedou i nejmladší

Forma táboření: podsadové stany

Kapacita pro děti: 40 osob

Cena tábora: 4000 Kč

Odkaz na závaznou přihlášku na tábor.

Další informace pro přihlášené zveřejníme koncem března.