Platba a informace k táboru 2023

prosíme o odeslání platby tábora na táborový účet 2501996212 / 2010, jako variabilní symbol použijte RČ dítěte, do poznámky uveďte celé jméno dítěte. Platbu proveďte do 28.5. 2023.

Po provedení platby vyplňte anamnézudotazník o zdravotním stavu dítěte taktéž do 28.5. 2023 a pokud je Vaše dítě mladší, čtěte prosím dokument týkající se schopností mladších dětí – odkaz.

Termín tábora: 30.7.2023 – 13.8.2022 (od neděle do neděle)
Lokalita: Bohdalice-Pavlovice
Přihlášení účastníci: viz tabulka účastníci tábora
Forma táboření: podsadové stany
Kapacita pro děti: 36 osob
Cena tábora: 3800,- Kč (slevy pro sourozence letos nejsou z důvodu vysokých nákladů na stavbu tábořiště)
Vedoucí tábora: Vít Mrlík, tel. 732 870 379
Zástupce vedoucího tábora: Jan Mrlík, tel. 730 929 168

Jede vaše dítě poprvé a máte obavy? Jak to u nás na táboře funguje?
Sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky -> Specifika skautského tábora

Mohu na tábor využít příspěvek zdravotní pojišťovny?
V případě, že vaše pojišťovna nabízí proplacení části účastnického poplatku v případě účasti dítěte na sportovním táboře, tak můžete. Součástí našeho denního programu jsou sportovní aktivity a tělovýchovná činnost je jedním ze základních prvků, které dětem poskytujeme.

Jsem u VZP, nemám tak nárok na příspěvek na tábor?
Bohužel, ačkoliv je většina z dětí u VZP, tato pojišťovna účast na táboře neproplácí. Nicméně máme pro vás dobrou zprávu, VZP proplácí registraci, kterou jste v lednu za dítě platili. Pokud o tento příspěvek máte zájem, napište nám na malenovice@skaut.cz a my vám doručíme potvrzení o platbě, které budete potřebovat.

Přihlásili jsme dítě, co bude s sebou na tábor potřebovat?
Vše potřebné najdete v Seznam věcí na tábor a doplňující informace.

Jaké dokumenty odevzdat při odjezdu?
1.) Prohlášení o bezinfekčnosti (vyplníte před odjezdem)
2.) Posudek o zdravotní způsobilosti (vyplní lékař dítěte)
3.) kartička pojišťovny (nejlépe černobílá kopie)
4.) léky se jménem a instrukcemi k užívání

Děkujeme za spolupráci s Vámi!