Jednodenní výprava – 9.listopad

V sobotu se společně vypravíme na jednodenní akci, na které nás čekají tři aktivity. Navštívíme společně aquapark v Uherském Hradišti, potom se podíváme do Kunovického muzea letadel a nakonec do kouzelného podzemí zámku v Uherském Ostrohu.

Sraz: Zlín,Malenovice,křiž. 7:50
Návrat: Zlín,Malenovice,křiž. 16:05

Jídlo: pro děti budeme mít svačiny, ale oběd jim prosím dejte s sebou, ideálně třeba klasiku, řízek mezi chleba

Přestože je na akci dostupný dostatečný počet vedoucích, netroufáme si brát benjamínky do aquaparku, tento výlet se jich tedy netýká, ale mohou se brzy těšit na jiný, který bude otevřený všem (termín oznámíme koncem listopadu).

Vzhledem k cenám za vstupy je výprava naceněna na 400,- Kč za dítě.

Jak se přihlásit? Stačí napsat stručný email na malenovice@skaut.cz s informací o účasti vašeho dítěte. Přihlašovat je můžete až do pátku 8.11. do 20:00.

V případě dotazů volejte 608 630 003, Jirka Robenek