Pro členy Pro rodiče

Zahájení skautského roku – 9.9.2022

zveme Vás a Vaše děti na společné zahájení skautského roku v 17 hodin 9. září u Pavoučí chatky 🕷️ (mapa) nad hradem v Malenovicích. Setkáme se po prázdninách a budeme domlouvat časy schůzek podle časových možností vedoucích i Vašich dětí. A seznámíme Vás s celoročním plánem.

Setkání začne nástupem. Seřazeni v pozoru zazpíváme skautskou hymnu a předáme několik základních informací.

Následovat bude rozdělení do družin (najděte si svého vedoucího) a domlouvání/potvrzování času schůzek. Nováčci budou podle věkové kategorie přiřazeni ke stávajícím družinám, a budou jim rozdány informace ke členství. Buďte trpěliví, vždycky bývá trošku chaos. 🙂

Po domluvě termínů schůzek družin bude probíhat promítání táborových fotek a táborák 🔥, grilování na grilu, takže si doneste něco na opečení, a můžete s námi zůstat i do pozdějších večerních hodin. Můžete všem donést také nějakou napečenou dobrotu a případně sobě vezměte plecháček na pití, na místě bude bečka Kofoly.

Platba za družinové schůzky se pro nováčky odvíjí od počtu měsíců, které zbývají do konce kalendářního roku. Typicky dáváme 3 schůzky na vyzkoušení, jak se dětem mezi námi líbí, poté vás vyzveme k platbě. Následně, vždy v lednu probíhá “registrace” a platba členských příspěvků, o které vás budeme v prosinci informovat.

Předběžné časy schůzek (1x týdně 1.5 hod):

🐼👽 Pandátoři (skauti a skautky 13-16 let):

Schůzky: pátek 15:00-16:30 (potvrzeno)

Vedoucí: Jiří Robenek a Lukáš Kujan

🐯 Šelmy (starší světlušky 10-12 let):

Schůzky: pátek 16:45-18:15 (potvrzeno)

Vedoucí: Barbora Dosedělová

🐺 Vlčata 10-12let:

Schůzky: středa 16:15-17:45 (potvrzeno)

Vedoucí: Jan Mrlík a Jan Hefka

🐊 Aligátoři (světlušky a vlčata 8-10 let):

Schůzky: čtvrtek 16:00-17:30 (potvrzeno)

Vedoucí: Klára Večeřová a Vanda Remešová

🐍 Kobry (benjamínci, mladší světlušky a vlčata 5-8 let):

Kvůli kapacitě nás tento rok bude čekat dělení dětí do dvou drobnějších skupin dle věku a vztahů ve družince, proto obzvlášť prosíme o účast na zahájení, abychom mohli domluvit vyhovující čas pro vaše děti.

Vedoucí:

Benjamínci: Ondřej Filip a Tereza Filipová – úterý 16:00-17:30 (potvrzeno)

Světlušky a vlčata: Dora Šindelová, Vojtěch Mrlík, Adéla Proroková – pátek 15:00-16:30 (potvrzeno)