Rubriky
Pro rodiče

Úklid skládky za Kocandou

Skládka je pryč ✅

V sobotu večer jsme si na Facebooku přečetli, že je v jednom z lesů 🌲 na okraji Zlína nelegální skládka. V neděli jsme dali dohromady sestavu, pytle, rukavice. V pondělí jsme přes radního města J.Jaroše dohodli, že si od nás TS odpad převezmou.

Pak už nic nebránilo nástupu lidí na úklid. Celkem 22 pytlů odpadu, třídili jsme ♻️ na komunál, plasty a sklo. Najdete na fotkách alespoň 5 rozdílů? 🤔😁

Velmi děkuji svým skautským ségrám, bráchům a také panu Hniličkovi, který šel kolem na hřibách a pomohl nám s úklidem. Skládka je pryč 🙂 „

PS: místo jsme opouštěli za úplné tmy, v půdě bohužel zůstávají mezi jehličím droblé mikropasty, ty není možné vysbírat a na nějaké drobné kousky odpadu už jsme neviděli, takže jestli bydlíte někdo poblíž Koliby, můžete to tam ještě dočistit.