Obnovení skautské činnosti

Díky přechodu na 3. stupeň protiepidemického systému ČR od 3.12.2020 mohou skauti po celé republice opět přejít na prezenční systém schůzek. Těchto příznivých podmínek chceme využít k několika posledním setkáním ještě do konce roku.

• SCHŮZKY
    Ve dnech 7.- 18. prosince 2020 budou probíhat schůzky všech družin. S ohledem na nařízení se doba setkání zkrátí na jednu hodinu. Také vás prosíme o nošení roušek na schůzku a teplé oblečení pro děti (budeme se snažit trávit co nejvíc času venku).
  • BETLÉMSKÉ SVĚTLO
    23. prosince proběhne roznášení betlémského světla.
    Malenovice:
    – Bývalé malé Tesco + pošta  15:00-17:00
    – Mše svatá v kostele (datum upřesníme)
    Tečovice:
    – Před obchodem 15:00-16:00
    – U obecního úřadu 16:00-17:00
    – U kostela 17:00-18:00
    – Na bytovkách 18:00-19:00

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ ZRUŠENO
23. prosince v 18:00 sraz u Lesní správy v Malenovicích. Je zde místo pro případné vysazení dítěte z auta a otočení se. Zde převezmeme děti a půjdeme kousek dál na chatu, kde je bude čekat malé vánoční překvapení.

Pro menší (Aligátoři, Šelmy, Kobry) akce skončí v 19:30m sraz opět u Lesní správy. Starší mohou zůstat déle po domluvě s rodiči.

S sebou ať děti mají roušku a kdo chce, může donést ochutnat domácí cukroví 🙂

Účast potvrďte vedoucímu družiny s dostatatečným předstihem, děkujeme.