Rubriky
Pro rodiče

Obnovení skautské činnosti

Vážení rodiče,

Díky přechodu na 3. stupeň protiepidemického systému ČR od 3.12.2020 mohou skauti po celé republice opět přejít na prezenční systém schůzek. Těchto příznivých podmínek chceme využít k několika posledním setkáním ještě do konce roku. 

 • SCHŮZKY
  Ve dnech 7.- 18. prosince 2020 budou probíhat schůzky všech družin. S ohledem na nařízení se doba setkání zkrátí na jednu hodinu. Také vás prosíme o nošení roušek na schůzku a teplé oblečení pro děti (budeme se snažit trávit co nejvíc času venku).
 • BETLÉMSKÉ SVĚTLO
  23. prosince proběhne roznášení betlémského světla.
  Malenovice:
  – Bývalé malé Tesco + pošta  15:00-17:00
  – Mše svatá v kostele (datum upřesníme)
  Tečovice:
  – Před obchodem 15:00-16:00
  – U obecního úřadu 16:00-17:00
  – U kostela 17:00-18:00
  – Na bytovkách 18:00-19:00

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ ZRUŠENO
23. prosince v 18:00 sraz u Lesní správy v Malenovicích. Je zde místo pro případné vysazení dítěte z auta a otočení se. Zde převezmeme děti a půjdeme kousek dál na chatu, kde je bude čekat malé vánoční překvapení.

Pro menší (Aligátoři, Šelmy, Kobry) akce skončí v 19:30m sraz opět u Lesní správy. Starší mohou zůstat déle po domluvě s rodiči.

S sebou ať děti mají roušku a kdo chce, může donést ochutnat domácí cukroví 🙂

Účast potvrďte vedoucímu družiny s dostatatečným předstihem, děkujeme.