Co sbalit na tábor?

tábor se nám blíží a jelikož je letošní rok obzvláštěn 3 denním puťákem, je balení letos náročnější. Abychom Vám to usnadnili, nafotili jsme konkrétní věci a zavazadla, které budou děti potřebovat. Informace jsou pro mladší děti, kterými jsou účastníci na 1. týden + holky z družiny Šelem, Hugo Š. a Ondra H.

Budou mít na cestu výstroj A – ta se skládá z malého batůžku, pláštěnky, krabičky s jídlem na 1. den = svačinka a večeře, pití, popř. repelent. Stačí malý batůžek, aby na zádech nenesli nic těžkého.

Výstroj B se přiveze každý večer k dětem auty. Děti si společně s naší pomocí připraví večerní tábořiště. Postavíme stany, rozděláme spaní, dáme si společnou večeři, uděláme společnou hygienu, přečteme pohádku a půjdeme spát. Ráno po rozcvičce, snídani a hygieně, sbalíme tábořiště a celou výstroj B. Ta, se dá zpět do auta a my vyrážíme pouze s vystrojí A. Jídlo na celý den mají zajištěno. Na dalším místě na přespání na nás bude opět čekat výstroj B a teplá večeře.

Výstroj B obsahuje: batoh, spacák, karimatku, pyžamo s dlouhým rukávem, mikinu, tepláky, trička, spodní prádlo, ponožky ( vždy je lepší více než méně), ručník, ešus, příbor, utěrka, kartáček a pastu, čelovku, hřeben, skautský šátek (pokud jej máte)

V úterý 16.8. odpoledne přijdeme do tábořiště, kde na ně budou čekat všechny věci. Výstroj B i C. A začne klasický chod tábora.

Výstroj C může být sbalená do krosny nebo do kufru. Obsahuje zbytek věcí na pobyt v táboře: prostěradlo, boty ( na puťák půjdou děti v pevné obuvi) tenisky, gumáky, nazouváky, bunda, mikina, plavky, ručníky, mýdlo, šampon, krém na opalování, polštářek, plyšák na spaní, ponožky, spodní prádlo, KPZ, hrníček, papír, tužku, obálky, známky

Těšíme se na společně strávený čas s vašimi ratolestmi.

Vedoucí skautského tábora 2022