Registrace do skautu pro rok 2021

3

Registrace do řad Junáku – českého skautu se provádí jednou ročně a je spojená se zaplacením členského příspěvku za každého člena.

Pro registraci členů 2021 budeme vybírat  jednotnou částku 1000 Kč za člena a 400 Kč za sourozence. Pokud u nás tedy máte 3 děti, poplatky za rok 2021 budou činit 1800,- Kč.

Poplatek pro vedoucí je 400,- Kč.

Ke každému členství je automaticky přiděleno roční předplatné skautského časopisu. Z každého členského poplatku odvádíme 370,- Kč na provoz vyšších skautských jednotek (okresu, kraje a ústředí v Praze).

Registrační poplatek zasílejte za každé dítě – člena samostatně na náš bankovní účet: 2200403452 / 2010. Jako variabilní symbol uvádějte RČ – prvních šest čísel rodného čísla. Registraci je nutno uhradit do 31.1.2021. Děkujeme.

Platba v hotovosti je možná, ale prosím, využijte ji jen v krajních případech. Z hlediska účetní evidence je pro nás platba na účet lepší. Pokud však nemáte jinou možnost, kontaktujte Alenu Foukalovou (603 346 930).

V případě, že registrační poplatek nemůžete z finančních důvodů v současné situaci uhradit, kontaktujte nás na malenovice@skaut.cz

Rozumíme tomu, že vybírat v takto nejisté době 1000,- Kč od členů může vypadat zvláštně. Vždyť jsme většinu roku ani nefungovali. Nicméně nájem za klubovnu a provozní výdaje máme stále. Děkujeme za pochopení.

Vedoucí střediska a jeho zástupkyně po Vás budou v souvislosti s registrací požadovat doplnění a úpravu dokumentů z centrální systému SKAUTIS – online. Vše je v souladu ze zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a slouží k vnitřním potřebám, především pro získávání dotací. Ohledně této záležitosti budete kontaktováni emailem.

Jiří Robenek, vedoucí střediska

Last modified: 29. 12. 2020

Comments are closed.