NARNIE, 1. - 13. července

Informace k táboru

Odjezd 1. července

Sraz: 13:30 u klubovny.
S sebou: batůžek, pití, svačinu (společné jídlo bude večeře na táboře), (pláštěnku), podepsané velké zavazadlo se zbytkem věcí (ty přepravíme až na místo tábora)

Před naším odchodem do Narnie (Bohuslavic u Zlína) vybereme Potvrzení od lékařeProhlášení o bezinfekčnosti  (viz dokumenty níže), ofotíme si kartičku zdravotní pojišťovny, nebo doneste kopii. Pokud dítě pravidelně užívá nějaké léky, předejte je při odjezdu s jasným označením, kdy jaké léky má užívat.

Návrat: 13.července 12:10 ke klubovně

Adresa pro vaše dopisy:

Jméno dítěte
Skautský tábor Narnie
Bohuslavice u Zlína

Stravování

O děti je dobře postaráno, neboť si mohou pochutnat na pěti jídlech denně, jenž se skládají ze snídaně, obědu, večeře a dvou svačin. Tyto jídla vaří náš skvělý kuchař, jenž bude přítomný celou dobu tábora. Kuchaři pomáhá každodenní služba z řad táborových účastníků, kteří se podílejí převážně na chodu kuchyně, kde provádějí pomocné činnosti, jako je např. škrabání brambor, strouhání ovoce/zeleniny do salátů, umývání nádobí a přípravy dřeva do kamen.

Prostředí a bydlení

Každý rok jezdíme na naše tábořiště kousek za Bohuslavicemi u Zlína. Toto tábořiště kultivujeme a každoročně vylepšujeme. Příprava probíhá už několik sobot před táborem, abychom měli vše v pořádku a tábořiště co nejlépe vyhovovalo dětem i nám. Stojí zde kuchyně, jídelna, latríny, sprcha i malý sklípek. Pokud chcete tábořiště navštívit, ozvěte se nám na některou sobotní přípravu, budeme rádi za vaši pomoc. Návštěvy během tábora jsou zakázané, narušují průběh programu, navíc to může být pro ostatní účastníky nepříjemné. Proto doporučujeme dopisy, které pravidelně vyzvedáváme v obci.

Děti budou spát ve skautských podsadových stanech. Ten se skládá z dřevěné konstrukce a celty. Doporučujeme dětem nedávat věci do krosny, ale do staršího kufru - lépe se jim tam udržuje pořádek. Dětem se podstadové stany během tábora stanou útulným pokojíčkem a tak na konci tábora neradi odjíždějí…

Program

Celý tábor bude provázán příběhy a postavami ze světa Narnie. Hry, aktivity a dovednosti jsou uzpůsobeny věku dětí a jejich schopnostem. Vždy jsou připraveny i náhradní táborové aktivity pro případ nepříznivého počasí.

Dokumenty ke stažení:

Doporučený seznam věcí na tábor

Přihláška na tábor       (nutno odevzdat do 10.5.2018)

Prohlášení o bezinfekčnosti    (nutno odevzdat při odjezdu)

Potvrzení od lékaře       (nutno odevzdat při odjezdu)

Kontakty:

608 630 003