Nákup triček a krojů

Na zahájení skautského roku jsme se domluvili na společném pořízení triček a část z vás by již nyní ráda pořídila kroje.

Objednávku tedy uskutečníme společně a odešleme ji 24.11., tak aby se k nám do Zlína dostalo vše před důležitým datem 24.12. 😉

Rozhodněte se tedy, jestli v současné chvíli objednáváte jen tričko nebo i kroj a napište nám vybranou velikost, kterou objednáváte. Kroje a trička najdete zde: https://www.junshop.cz/skaut/skautsky-kroj/

Na detailu jednotlivých produktů najdete tabulku velikostí. Objednávky nám posílejte na malenovice@skaut.cz, následně od nás dostanete potvrzení, že jsme ji zpracovali a jaká je cena objednaného zboží.

K vaší objednávce totiž přidáme ještě potřebné krojové doplňky, u trička je to jen šátek a turbánek, u kroje je toho více. Výběr doplňků prosím nechejte na nás vedoucích, známe krojový řád, takže víme, jakou barvu šňůrky k píšťalce a podobně.

Samozřejmě nám můžete do objednávky zaslat i jiné věci, které se vám ze sortimentu Junshopu zalíbí, platbu za objednané věci nám dáte až při osobním předání.

V případě dotazů mi můžete kdykoliv zalovat na 608 630 003. Jirka Robenek