Víťa Mrlík

Napsali o mně:
Co dělám ve skautu: Vedoucí střediska
Co dělám jinde: Studuji informatiku ve Zlíně. Kromě technologií mám rád přírodu a klid.
Motto: Není všechno zlato, co se třpytí; ne všichni, kteří bloudí, jsou ztraceni; stáří, které je silné, nechřadne; hluboké kořeny mráz nespálí. (J. R. R. Tolkien)

Jirka Robenek

Napsali o mně: Zkušenosti z něho jen srší, výborně organizuje a podporuje všechno, co se nám ostatním nedaří.
Inspirátor, kreativní tvůrce her či aktivit.
Co dělám ve skautu: Zástupce vedoucího střediska
Co dělám jinde: Pracovně se věnuji problematice SEO, tvorbě webových stránek. Pasivně se věnuji fotbalu a rád si občas zakopu se skauty.
Motto: Za 5 minut jsem tam.

Jeňa Mrlík

Napsali o mně: Chytrý a přátelský člověk na kterého je spoleh i v těch nejtěžších chvílích. Nebojí se žádné výzvy a je (téměř) pro každou srandu.
Co dělám ve skautu: Vedu družinku skautů. Vedoucí Malenovického oddílu.
Co dělám jinde: Studuji Gymnázium Lesní čtvrť, čtu, mám rád středověk a všechno kolem něj, např. šerm lukostřelbu i bitvy v kostýmech. Čas od času rád provětrám hlavu prací na zahradě, popřípadě procházkou v lese. Není nad to, zahrát si s kamarády fotbal.
Motto: Hledej smysl života a jednej podle toho, co jsi objevil.

Alča Foukalová

Napsali o mně: Kreativní v týmu, krom toho pomáhá všude kde to jen jde (na 110%), občas je trochu zvědavá a tvrdohlavá.
Co dělám ve skautu: Vedoucí družiny Veverek, fotím střediskové akce a občas vypomůžu v kuchyni.
Co dělám jinde: Studuji fotografii na SUPSŠ v Uherském Hradišti, ve volném čase se zabývám multimediální tvorbou a trávím spoustu času s přáteli.
Motto: Každá generace by si měla uvědomit, že svoboda není v tom, že děláme co chceme, ale v tom, co je správné.

Martin Nevařil

Napsali o mně: Kdysi vařil. Silný chlap, chová se snad za každých okolností slušně. Houževnatě pracuje i tehdy, když už ostatní nemohou.
Co dělám ve skautu: Vedl jsem družinu skautů (Kanci), teď pomáhám kde je třeba.
Co dělám jinde: UTB Fakulta humanitních věd, sociální pedagogika. Baví mě historie, četba a dobré filmy.
Motto: Dokud to nezkusíš, nemůžeš vědět, na čem jsi.

Market Silná

Napsali o mně: Je hodná a přátelská holka na kterou se dá spolehnout. Jelikož je správná vesnická dcérka, nebojí se tvrdé práce a pro ránu nejde daleko.
Co dělám ve skautu: Účastním se akcí pro starší.
Co dělám jinde: Studuju střední zdravotnickou školu ve Zlíně, věnuji se folklóru a zpěvu. Florbalový golman.
Motto: asi žádné :D

Jindra Mrlík

Napsali o mně: Pilný student, který než se do něčeho pustí, tak to dobře promyslí.
Co dělám ve skautu: Revizní kontrola střediskového účetnictví.
Co dělám jinde: Studuju chemické inženýrství v Praze, rád čtu.
Motto: Jde to i jinak.

Anetka Večeřová

Napsali o mně: Dětem stálá opora, má hlavu plnou nevyčerpatelných nápadů, které jen čekají na svou realizaci.
Co dělám ve skautu: Vedu družinu Tygřic, pro které se chci stát dobrou přítelkyní a kamarádkou, chci aby je schůzky bavily a snažím se pro to dělat maximum.
Co dělám jinde: Studuji zdravotnickou školu ve Zlíně, hraji na flétnu a věnuji se zpěvu ve sboru.
Motto: Skauting šíří mezi mladými lidmi celého světa mravní a všelidské hodnoty, svět proto skauting potřebuje.

Martin Vyoral

Napsali o mně: Věčný vtipálek a vypravěč zážitků u kterých se smějete a nestačíte dýchat. Neuvěřitelný motivátor při náročném období.
Vytrvale pracuje a překonává své limity.

Co dělám ve skautu: Vedoucí družiny skautů, podpora při akcích pro starší.
Co dělám jinde: Navštěvuji SŠ Ochrana osob a majetku ve Zlíně,
Motto: Co nás nezabije, to nás nezastaví.

Staňa Remeš

Napsali o mně: Jeden z nejzručnějších a nejvytrvalejších budovatelů našich tábořišť. Autor mnoha praktických nápadů či myšlenek,
které byly úspěšně zrealizovány. Mnohdy tichý, ale z ničeho nic dokáže překvapit něčím novým a vtipným.
Co dělám ve skautu:
Co dělám jinde: Rád poznávám přírodu, ať už pěšky nebo na kole. Když je příležitost, rozšiřuji svou sbírku motýlů.
Motto: Život je jen jeden, tak užívej.

Jakub Němec

Napsali o mně: Bagr je posila týmu, chybějící článek, bez kterého bychom to nebyli my.
Účastní se většiny akcí a dělá práci s ostatními, kterou dokáže zpestřit svým osobitým smyslem pro humor.
Co dělám ve skautu: Snažím se pomáhat kde je potřeba, začínám s vedením družiny.
Co dělám jinde: Studuji Gymnázium na Lesní čtvrti, mám rád četbu a sport.
Motto: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.

Maruška Kubáčková

Napsali o mně: Věčný snílek, optimista a tichý dříč, který toho moc nenamluví a pracuje.
Máme ji rádi nejen proto, že výborně vaří. Jednou by mohla její restaurace získat michelinskou hvězdu.
Ke všem dětem se chová, jako by to byli její malí sourozenci, zkrátka jako ke vlastním.
Co dělám ve skautu: Na táboře plním pupíky dětem i všem vedoucím.
Co dělám jinde:
Motto:

Martin Trubelík

Napsali o mně: Jako táborový zdravotník si vysloužil přezdívku "Lentilka", je milovníkem hudby,
zejména pak legendy Karla Kryla. Učí se na kytaru a má dobrej hlas.
Co dělám ve skautu: Jezdím na tábory jako zdravotnický doprovod.
Co dělám jinde: Studuji informatiku v Brně, mám rád literaturu, zapojuji se ve studentském divadle v Brně,
tábor v přírodě a s přáteli neodmítnu.

Motto: Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (TGM)